Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bâldea Ioan
președinte din 17 apr. 2002
PRM  
2. Vicepreședinți Kelemen Atilla-Béla-László UDMR  
3.   Nicolescu Mihai PSD  
4. Secretari Neagu Victor PSD  
5.   Pereș Alexandru PD  
6. Membri Bozgă Ion PSD 22.02.2001
7.   Crăciun Dorel Petru PSD  
8.   Eserghep Gelil PRM  
9.   Gheorghe Valeriu PNL  
10.   Ianculescu Marian PSD  
11.   Ionel Adrian PSD  
12.   Mardari Ludovic PRM  
13.   Micula Cătălin PNL  
14.   Mocioalcă Ion PSD 22.02.2001
15.   Naum Liana Elena PSD 22.02.2001
16.   Nădejde Vlad-George PRM  
17.   Neacșu Ilie PSD  
18.   Popescu Bejat Ștefan Marian PD  
19.   Posea Petre PSD  
20.   Predică Vasile PNL  
21.   Pribeanu Gheorghe PRM  
22.   Rasovan Dan Grigore PSD  
23.   Sadici Octavian PRM  
24.   Stan Ioan PSD  
25.   Ștefan Ion PSD  
26.   Tărâță Culiță PSD  
27.   Vâlva Melania PRM 13.09.2004

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Neacșu Ilie PSD 13.03.2002

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Babiaș Iohan-Peter Minoritati   14.03.2002
2. Bălan Marian PSD   16.01.2001
3. Kovacs Zoltan UDMR 28.12.2000 28.06.2004
4. Mihalachi Vasile PSD   30.06.2004
5. Toader Mircea-Nicu PD   12.07.2004
6. Vișinescu Marinache PRM   18.07.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 27 aprilie 2018, 11:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro