Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Stănescu Alexandru
președinte din 5 sep. 2017
PSD  
2. Vicepreședinți Dîrzu Ioan PSD  
3.   Oros Nechita-Adrian PNL  
4.   Păle Dănuț
vicepreședinte din 5 sep. 2017
PSD  
5. Secretari Ciocan Dan PSD  
6.   Giugea Nicolae PNL  
7. Membri Boboc Tudorița-Rodica PSD  
8.   Boroianu Aurel-Robert PNL  
9.   Calotă Florică Ică ALDE  
10.   Furic Iarco Minoritati  
11.   Gheorghe Tinel PNL  
12.   Gudu Vasile PNL  
13.   Havrici Emanuel-Iuliu PSD  
14.   Magyar Loránd-Bálint UDMR  
15.   Niță Nicu PSD  
16.   Olar Corneliu PNL 13.06.2017
17.   Prisnel Adrian-Claudiu USR  
18.   Sebestyén Csaba-István UDMR  
19.   Simionca Ionuț PMP  
20.   Steriu Valeriu-Andrei PMP 26.09.2017
21.   Șerban Ciprian-Constantin PSD  
22.   Tabugan Ion PMP  
23.   Terea Ioan PSD  
24.   Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD 13.09.2017

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Munteanu Ioan PSD 05.09.2017
2. Vicepreședinți Stănescu Alexandru PSD 05.09.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Ghinea Cristian USR 26.09.2017
2. Munteanu Ioan PSD 01.02.2018
3. Olar Corneliu PNL 16.05.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 22 februarie 2018, 22:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro