Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Parlamentul României > Comisii > Regulament SC Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
1. Vicepreședinți Eckstein Kovács Péter
vicepreședinte din 19 iun. 2001
senator UDMR
2.   Jipa Florina Ruxandra
vicepreședinte din 19 iun. 2001
deputat PRM
3. Secretari Popa Nicolae-Vlad
secretar din 19 iun. 2001
senator PNL
4. Membri Bivolaru Ioan deputat PSD
5.   Gheorghiof Titu Nicolae deputat PNL
6.   Iorga Nicolae-Marian senator PRM
7.   Nicolicea Eugen deputat PSD
8.   Păcurariu Iuliu senator PD
9.   Roibu Aristide senator PSD
10.   Székely Ervin-Zoltan deputat UDMR
11.   Vasilescu Nicolae deputat PRM

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Predescu Ion senator PSD 19.06.2001  
2. Secretari Boc Emil deputat PD 19.06.2001 01.07.2004

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Boc Emil deputat PD 01.07.2004
2. Opriș Octavian senator PSD 19.05.2004
3. Predescu Ion senator PSD 14.06.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 decembrie 2017, 0:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro