Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Mediu Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Stângă George-Cătălin PNL  
2. Vicepreședinți Dumitrache Ileana Cristina PSD  
3.   Farago Petru UDMR  
4.   Fechet Mircea PNL  
5. Secretari Bola Bogdan-Alexandru Neafiliați  
6.   Terente Eugen USR  
7. Membri Buzoianu Diana-Anda USR  
8.   Ghiță Daniel-Florin PSD  
9.   Giurgiu Adrian USR  
10.   Huțu Alexandra PSD 10.02.2021
11.   Ilișanu Claudiu-Augustin PSD  
12.   Ionescu George Neafiliați  
13.   Lasca Mihai Ioan Neafiliați 24.03.2021
14.   Molnar Ervin PNL  
15.   Nagy Vasile AUR 21.04.2021
16.   Șerban Gianina AUR 01.02.2021
17.   Varga Glad-Aurel PNL  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Banciu Ionuț-Sorin PNL   08.03.2021
2. Cîtea Vasile PSD   24.03.2021
3. Hurduzeu Florin-Silviu PSD   24.02.2021
4. Lasca Mihai Ioan Neafiliați 01.02.2021 10.03.2021
5. Munteanu Remus PSD   10.02.2021
6. Țachianu Marian PSD   10.02.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 28 noiembrie 2021, 8:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro