Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Drepturile omului Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ibram Iusein Minoritati  
2. Vicepreședinți Ciofu Tamara-Dorina PSD  
3.   Vasile Daniel Minoritati  
4. Secretari Manole Petre-Florin PSD  
5.   Vlad Sergiu Cosmin
secretar din 13 iun. 2017
USR 30.05.2017
6. Membri Benkő Erika UDMR  
7.   Kulcsár-Terza József-György UDMR  
8.   Petrea Gabriel PSD  
9.   Săftoiu Ana Adriana PNL  
10.   Stroe Ionuț-Marian PNL 01.02.2017
11.   Șarapatin Elvira PSD  
12.   Vasilică Radu Costin PSD 21.02.2018

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Prună Cristina-Mădălina USR 25.04.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Cocoș Vasile PSD   07.03.2017
2. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE   01.02.2017
3. Cupă Ion ALDE 01.02.2017 13.06.2017
4. Duruș Vlad-Emanuel USR   07.11.2017
5. Halici Nicușor PSD   16.05.2017
6. Ionescu George PNL   04.04.2018
7. Prună Cristina-Mădălina USR   25.04.2017
8. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD   24.10.2017
9. Vîrză Mihăiță PSD   13.09.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 aprilie 2018, 14:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro