Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Politică Externă Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Prisăcaru Ghiorghi PSD  
2. Vicepreședinți Lupoi Mihail PRM  
3. Secretari Rebreanu Nora Cecilia PSD  
4. Membri Buzatu Gheorghe PRM  
5.   Ciocârlie Alin Theodor PSD 05.02.2004
6.   Cozmâncă Octav PSD 02.12.2003
7.   Dobrescu Maria-Antoaneta PSD 12.01.2001
8.   Ionescu-Quintus Mircea PNL  
9.   Markó Béla UDMR  
10.   Roman Petre neafiliat  
11.   Tudor Corneliu Vadim PRM  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Athanasiu Alexandru PSD   02.12.2003
2. Ciocârlie Alin Theodor PSD   04.10.2001
3. Marinescu Simona Anamaria neafiliat 04.10.2001 05.02.2004
4. Nicolaescu Sergiu-Florin PSD   12.01.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 februarie 2019, 6:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro