Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Politică Externă Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Geoană Mircea Dan PSD  
2. Vicepreședinți Mihăescu Eugen PRM  
3. Secretari Cucuian Cristian PD-L  
4. Membri Câmpeanu Radu Anton PNL  
5.   Cutaș George Sabin PC 13.09.2007
6.   Duca Viorel Senior neafiliat  
7.   Iliescu Ion PSD  
8.   Mardare Radu Cătălin PSD 10.12.2007
9.   Markó Béla UDMR  
10.   Meleșcanu Teodor Viorel PNL  
11.   Rebreanu Nora Cecilia PSD 11.02.2008

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Crețu Corina PSD 03.12.2007
2. Diaconescu Cristian PSD 11.02.2008
3. Voiculescu Dan PC 13.09.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 25 ianuarie 2020, 0:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro