Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Politică Externă Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Mircea Dan Geoană Geoană Mircea Dan PSD  
2. Vicepreședinți Eugen Mihăescu Mihăescu Eugen PRM  
3. Secretari Cristian Cucuian Cucuian Cristian PD-L  
4. Membri Radu Anton Câmpeanu Câmpeanu Radu Anton PNL  
5.   George Sabin Cutaș Cutaș George Sabin PC 13.09.2007
6.   Viorel Senior Duca Duca Viorel Senior neafiliat  
7.   Ion Iliescu Iliescu Ion PSD  
8.   Radu Cătălin Mardare Mardare Radu Cătălin PSD 10.12.2007
9.   Béla Markó Markó Béla UDMR  
10.   Teodor Viorel Meleșcanu Meleșcanu Teodor Viorel PNL  
11.   Rebreanu Nora Cecilia PSD 11.02.2008

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Corina Crețu Crețu Corina PSD 03.12.2007
2. Cristian Diaconescu Diaconescu Cristian PSD 11.02.2008
3. Dan Voiculescu Voiculescu Dan PC 13.09.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 23 februarie 2020, 3:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro