Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Drepturile omului Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Păun Nicolae Minoritati  
2. Vicepreședinți Tokay Gheorghe UDMR  
3.   Wittstock Eberhard-Wolfgang Minoritati  
4. Secretari Buga Florea PRM  
5.   Mândrea-Muraru Mihaela PSD  
6. Membri Babiuc Victor PD  
7.   Bereczki Endre PSD  
8.   Cherescu Pavel neafiliat  
9.   Cojocaru Nicu neafiliat  
10.   Drețcanu Doina Micșunica PSD 26.02.2001
11.   Dumitriu Carmen PSD 16.02.2004
12.   Georgescu Filip PSD  
13.   Mera Alexandru Liviu PD  
14.   Sandache Cristian PSD  
15.   Varga Attila UDMR  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Cucu Aurel PSD   10.01.2001
2. Fulga Gheorghe PSD   20.02.2001
3. Mircea Costache PRM   18.11.2002
4. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD   22.04.2004
5. Naum Liana Elena PSD   22.02.2001
6. Teculescu Constantin PSD 20.05.2002 09.06.2003

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 20 noiembrie 2017, 7:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro