Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Drepturile omului Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Păun Nicolae Mino.  
2. Vicepreședinți Dugulescu Marius Cristinel neafiliat  
3. Secretari Postolachi Florin PD-L  
4. Membri Florea Damian PNL 08.03.2011
5.   Lubanovici Mircea PD-L  
6.   Riviș-Tipei Lucian PD-L  
7.   Udrea Elena Gabriela PD-L 08.03.2011
8.   Varga Attila UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Andon Sergiu PNL 11.09.2012

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Andon Sergiu PNL   11.09.2012
2. Ciuhodaru Tudor Prog. 08.03.2011 27.03.2012
3. Grama Horia PSD 08.03.2011 21.02.2012
4. Motreanu Dan-Ștefan PNL   16.09.2009
5. Ponta Victor-Viorel PSD   27.10.2009
6. Pop Virgil PNL   22.05.2012
7. Stroe Mihai PD-L   07.12.2010
8. Știrbu Gigel-Sorinel PNL   22.05.2012
9. Uioreanu Horea-Dorin PNL 22.05.2012 26.06.2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 septembrie 2017, 1:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro