Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Vicepreședinți Moga Nicolae
vicepreședinte din 31 mar. 2010
PSD  
2. Secretari Chivu Sorin Serioja
secretar din 6 mar. 2012
Prog. 02.03.2011
3. Membri Arcaș Viorel PSD 23.02.2009
4.   Dobra Nicolae Prog.  
5.   Fodoreanu Sorin PD-L 04.04.2011
6.   Mîrza Gavril PSD 26.05.2010
7.   Mocanu Toader PD-L  
8.   Oprea Mario-Ovidiu PNL  
9.   Valeca Șerban Constantin PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Meleșcanu Teodor Viorel PNL  
2. Vicepreședinți Voicu Cătălin PSD 31.03.2010
3. Secretari Banias Mircea Marius PNL 05.03.2012

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Banias Mircea Marius PNL   05.03.2012
2. Cseke Attila-Zoltán UDMR 10.02.2010 02.03.2011
3. Gyerkó László UDMR   10.02.2010
4. Meleșcanu Teodor Viorel PNL   05.03.2012
5. Nistor Vasile PNL   04.04.2011
6. Savu Daniel PSD   23.02.2009
7. Voicu Cătălin PSD   26.05.2010

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 20 noiembrie 2017, 15:14
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro