Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Camera Deputaților > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ciumara Mircea PNȚCD/PER 09.11.1992
2. Vicepreședinți Bara Radu Liviu PDSR  
3. Secretari Bucur Coriolan PUNR  
4. Membri Afrăsinei Viorica PDSR  
5.   Alexandrache Georgică PD 06.03.1995
6.   Arhire Constantin PD 26.10.1992
7.   Bold Ion neafiliat 02.09.1993
8.   Bondariu Ionel neafiliat 16.03.1993
9.   Chivu Neculai PDSR  
10.   Filip Niculae PDSR  
11.   Fodor Mihai PDSR 19.09.1996
12.   Gâtan Ilie neafiliat  
13.   Ghilea Sabin PDSR  
14.   Lungu Marin Socialist  
15.   Manolescu Tudor PDSR  
16.   Marinescu Ioan-Sorin PSDR  
17.   Moldovan Teodor PD 03.11.1994
18.   Munteanu Mircea Mihai PNȚCD/PER  
19.   Panait Mihail PDSR  
20.   Pop Viorel PDSR  
21.   Protopopescu Cornel PNȚCD/PER  
22.   Sturza Popovici Cornel PNȚCD/PER  
23.   Suhov Petru Minoritati  
24.   Török Ernest UDMR 27.06.1996
25.   Ursu Doru-Viorel neafiliat  
26.   Varga Attila UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Bot Octavian neafiliat   02.11.1995
2. Secretari Madaras Lázár UDMR 16.03.1994 24.06.1996
3.   Varga Attila UDMR   16.03.1994

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bot Octavian neafiliat   02.11.1995
2. Brânzei Gheorghe PUNR   23.02.1993
3. Casapu Alexandru PDSR   15.02.1993
4. Cojocariu Emil PD   07.12.1994
5. Ghișe Ioan PL'93/PAC 09.11.1995 19.06.1996
6. Madaras Lázár UDMR   24.06.1996
7. Patriciu Dan Costache Dinu PL'93/PAC   09.11.1995
8. Stanciu Anghel PRM   13.05.1996
9. Viziru Mihail Socialist 08.09.1993 04.09.1995

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 4:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro