Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Țoiu Oana-Silvia USR  
2. Vicepreședinți Csép Éva-Andrea UDMR  
3.   Seidler Cristian-Gabriel USR  
4.   Solomon Adrian PSD  
5.   Vexler Silviu Minoritati  
6. Secretari Neață Eugen PSD  
7.   Polak Tudor PNL  
8. Membri Adomnicăi Mirela Elena PSD  
9.   Alexandru Victoria-Violeta PNL  
10.   Andrușceac Antonio AUR 01.02.2021
11.   Berescu Monica-Elena USR  
12.   Calista Mara-Daniela PNL  
13.   Făgărășian Valentin-Ilie PNL 03.03.2021
14.   Kocsis-Cristea Alexandru PNL  
15.   Mitrea Dumitrina AUR 01.02.2021
16.   Oteșanu Daniela PSD  
17.   Pavelescu Nicolae PSD 01.02.2021
18.   Rizea Cristina Camelia USR  
19.   Stativă Irinel Ioan PSD  
20.   Șlincu Dan-Constantin PSD  
21.   Turcan Raluca PNL 01.02.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Chira Claudiu-Martin PNL   03.03.2021
2. Dămureanu Ringo AUR 24.02.2021 10.03.2021
3. Neaga Florian-Claudiu PSD   01.02.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 17 septembrie 2021, 6:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro