Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Athanasiu Alexandru PL'93/PAC  
2. Vicepreședinți Lazia Ion PDSR  
3.   Popescu Mircea PSDR  
4. Secretari Bertzi Theodora PL'93/PAC  
5.   Buzatu Dumitru PDSR  
6. Membri Bălan Corneliu PUNR  
7.   Dan Matei-Agathon PDSR  
8.   Dănilă Fănică Socialist 04.10.1993
9.   Diaconescu Sorin-Constantin neafiliat  
10.   Enache Dragoș PD  
11.   Grădinariu Maricel PDSR 19.09.1996
12.   Ionescu Smaranda Eugenia PRM  
13.   Ivănescu Paula Maria PD  
14.   Kerekes Károly UDMR  
15.   Marcu Grigore PDSR 21.09.1993
16.   Nică Mihail PNȚCD/PER  
17.   Stan Vasile PDSR 08.03.1993
18.   Zavici Nicolae PNȚCD/PER 27.06.1996

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Costin Ioan PDSR 21.09.1993 27.06.1996
2. Livezeanu Radu-Matei PNȚCD/PER   31.10.1995
3. Neagu Ion PDSR   01.02.1993
4. Nițu Vasile PDSR   22.02.1993
5. Viziru Mihail Socialist   08.09.1993

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 16 februarie 2019, 9:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro