Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Pop Leon Petru
președinte din 21 oct. 1999
PUNR 21.10.1999
2. Vicepreședinți Ivănescu Paula Maria
vicepreședinte din 23 feb. 2000
USD-PD 06.09.1999
3.   Sârbu Marian PDSR  
4. Secretari Gavrilaș Teodor
secretar din 2 sep. 1998
USD-PD 30.06.1998
5.   Stanca Teodor PNȚCD  
6. Membri Barbăroșie Victor PNL  
7.   Böndi Gyöngyike UDMR  
8.   Buzatu Dumitru PDSR  
9.   Dobrescu Smaranda USD-PSDR  
10.   Furo Iuliu Ioan PRM  
11.   Gheciu Radu-Sever-Cristian PNL 30.10.1997
12.   Giurescu Ion PDSR  
13.   Iliescu Valentin Adrian PDSR  
14.   Kerekes Károly UDMR  
15.   Lazia Ion PNL  
16.   Petrescu Silviu neafiliat  
17.   Roșca Ioan PNȚCD  
18.   Rotaru Dumitru Minoritati 13.03.2000
19.   Stan Vasile PDSR  
20.   Șerban George PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Iliescu Valentin Adrian PDSR   21.10.1999
2. Vicepreședinți Dobrescu Smaranda USD-PSDR   23.02.2000
3. Secretari Ivănescu Paula Maria USD-PD   27.04.1998
4.   Șerban George PNL 06.05.1998 30.06.1998

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Corâci Ioan Cezar neafiliat 01.02.1999 29.04.1999
2. Ghidău Radu PNȚCD   04.02.1999
3. Ivănescu Paula Maria USD-PD   27.04.1998
4. Pambuccian Varujan Minoritati   13.03.2000
5. Pantiș Sorin PNL 27.02.1997 01.02.1999
6. Șerban George PNL   30.06.1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 14 decembrie 2017, 15:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro