Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Leon Petru Pop Pop Leon Petru
președinte din 21 oct. 1999
PUNR 21.10.1999
2. Vicepreședinți Paula Maria Ivănescu Ivănescu Paula Maria
vicepreședinte din 23 feb. 2000
USD-PD 06.09.1999
3.   Marian Sârbu Sârbu Marian PDSR  
4. Secretari Teodor Gavrilaș Gavrilaș Teodor
secretar din 2 sep. 1998
USD-PD 30.06.1998
5.   Teodor Stanca Stanca Teodor PNȚCD  
6. Membri Victor Barbăroșie Barbăroșie Victor PNL  
7.   Gyöngyike Böndi Böndi Gyöngyike UDMR  
8.   Dumitru Buzatu Buzatu Dumitru PDSR  
9.   Smaranda Dobrescu Dobrescu Smaranda USD-PSDR  
10.   Iuliu Ioan Furo Furo Iuliu Ioan PRM  
11.   Radu-Sever-Cristian Gheciu Gheciu Radu-Sever-Cristian PNL 30.10.1997
12.   Ion Giurescu Giurescu Ion PDSR  
13.   Iliescu Valentin Adrian PDSR  
14.   Károly Kerekes Kerekes Károly UDMR  
15.   Ion Lazia Lazia Ion PNL  
16.   Silviu Petrescu Petrescu Silviu neafiliat  
17.   Ioan Roșca Roșca Ioan PNȚCD  
18.   Dumitru Rotaru Rotaru Dumitru Minoritati 13.03.2000
19.   Vasile Stan Stan Vasile PDSR  
20.   George Șerban Șerban George PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Iliescu Valentin Adrian PDSR   21.10.1999
2. Vicepreședinți Smaranda Dobrescu Dobrescu Smaranda USD-PSDR   23.02.2000
3. Secretari Paula Maria Ivănescu Ivănescu Paula Maria USD-PD   27.04.1998
4.   George Șerban Șerban George PNL 06.05.1998 30.06.1998

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ioan Cezar Corâci Corâci Ioan Cezar neafiliat 01.02.1999 29.04.1999
2. Radu Ghidău Ghidău Radu PNȚCD   04.02.1999
3. Paula Maria Ivănescu Ivănescu Paula Maria USD-PD   27.04.1998
4. Varujan Pambuccian Pambuccian Varujan Minoritati   13.03.2000
5. Sorin Pantiș Pantiș Sorin PNL 27.02.1997 01.02.1999
6. George Șerban Șerban George PNL   30.06.1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 noiembrie 2017, 17:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro