Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Constitutionalitate Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dămureanu Ringo
președinte din 16 feb. 2021
AUR 01.02.2021
2. Vicepreședinți Cozma Adrian-Felician PNL  
3.   Grosaru Andi-Gabriel Minoritati  
4. Secretari Cazan Laurențiu-Nicolae PNL  
5.   Gîdei Laurențiu-Viorel
secretar din 29 mar. 2022
PSD  
6. Membri Badea Mihai-Alexandru USR  
7.   Cupșa Ioan PNL 01.02.2021
8.   Floroiu Ionel PSD  
9.   Hajdu Gábor UDMR  
10.   Lupu Andrei-Răzvan USR  
11.   Özmen Oana-Marciana USR  
12.   Popa Ștefan-Ovidiu PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Secretari Floroiu Ionel PSD   20.04.2021
2.   Halici Nicușor PSD 20.04.2021  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Halici Nicușor PSD 01.03.2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 17 mai 2022, 17:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro