Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2012-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Buicu Corneliu-Florin
președinte din 17 feb. 2015
PSD  
2. Vicepreședinți Cristian Horia
vicepreședinte din 17 sep. 2014
PNL  
3.   Irimie Vicențiu-Mircea
vicepreședinte din 17 sep. 2014
ALDE  
4.   Popescu Dumitru-Iulian
vicepreședinte din 11 iun. 2014
UNPR  
5. Secretari Bogdănici Camelia-Margareta
secretar din 24 feb. 2015
UNPR  
6.   Roșca Lucreția
secretar din 18 sep. 2013
PSD  
7. Membri Bănicioiu Nicolae PSD 11.03.2014
8.   Bîrsășteanu Florică PSD 24.06.2014
9.   Bónis István UDMR  
10.   Crăciunescu Grigore PNL  
11.   Drăghici Sonia-Maria PSD  
12.   Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE  
13.   Khraibani Camelia neafiliat  
14.   Movilă Petru neafiliat  
15.   Nassar Rodica PSD  
16.   Potor Călin PSD  
17.   Reuer Elena-Ramona PNL  
18.   Zaharcu Neviser PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Nassar Rodica PSD 17.02.2015
2. Vicepreședinți Bogdănici Camelia-Margareta UNPR 17.09.2014
3.   Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE 17.09.2014
4. Secretari Buicu Corneliu-Florin PSD 17.02.2015
5.   Nechita Aurel PSD 04.06.2013

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Burlacu Ștefan neafiliat 16.04.2013 08.10.2013
2. Ciuhodaru Tudor PSD   08.10.2013
3. Nechita Aurel PSD   04.06.2013
4. Popa Radu Mihai neafiliat   16.04.2013
5. Rădulescu Constantin PSD   07.07.2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 28 iulie 2016, 13:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro