Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Pană Aurel
președinte din 13 sep. 2004
PD 06.09.2004
2. Vicepreședinți Șelaru Rodica PSD  
3. Secretari Bindea Liviu-Doru
secretar din 13 sep. 2004
neafiliat 12.12.2002
4. Membri Balint Iosif PRM 06.09.2004
5.   Bunea Doina PSD 06.09.2004
6.   Ciocârlie Alin Theodor PSD  
7.   Marcu Ion PRM 10.10.2002
8.   Marinescu Simona Anamaria neafiliat 13.09.2004
9.   Németh Csaba UDMR  
10.   Pană Viorel-Marian PSD 08.03.2004
11.   Păcuraru Nicolae Paul Anton PNL 11.03.2002

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Bălălău Constantin PD  
2. Secretari Bichineț Corneliu PRM  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bălălău Constantin PD 06.09.2001 29.06.2004
2. Belu Ioan PRM 04.02.2002 05.02.2004
3. Bichineț Corneliu PRM   28.06.2004
4. Bucur Dionisie PSD   08.03.2004
5. Cautiș Vasile PSD 31.05.2004 13.09.2004
6. Filipescu Cornel PD   12.12.2002
7. Hanganu Romeo Octavian PD 28.06.2001 06.09.2001
8. Marinescu Simona Anamaria neafiliat   11.12.2004
9. Nedelcu Mircea PRM   04.02.2002
10. Paleologu Alexandru PNL   28.06.2001
11. Pătru Nicolae PRM   10.10.2002
12. Popescu Dan-Mircea PSD 11.12.2003 06.09.2004
13. Prichici Emilian PSD 05.02.2004 31.05.2004
14. Savu Gheorghe PSD   21.12.2000
15. Sporea Elena PSD 15.02.2001 11.03.2002

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 26 martie 2019, 18:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro