Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Frătean Petru Alexandru
președinte din 2 sep. 2015
PSD  
2. Vicepreședinți Miron Vasilica Steliana
vicepreședinte din 18 mar. 2014
PNL 26.06.2013
3. Secretari Ghilea Găvrilă
secretar din 24 feb. 2014
PNL 24.02.2014
4. Membri Bereanu Neculai PSD 15.12.2014
5.   Coca Laurențiu Florian PSD  
6.   Cordoș Alexandru PSD  
7.   Cotescu Marin-Adrănel PNL  
8.   Mitu Augustin Constantin PSD 17.02.2014
9.   Țapu Nazare Eugen PNL  
10.   Vochițoiu Haralambie neafiliat 31.03.2015

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Pop Liviu-Marian PSD 02.09.2015
2. Vicepreședinți Cotescu Marin-Adrănel PNL 18.03.2014
3. Secretari Volosevici Andrei-Liviu PLC 24.02.2014

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Burlea Marin PSD 14.04.2014 01.10.2014
2. Cristina Ioan PNL   03.03.2014
3. Ghișe Ioan PLC 01.10.2014 23.03.2015
4. Jipa Florina Ruxandra PSD   17.02.2014
5. Neculoiu Marius PNL 03.03.2014 14.04.2014
6. Pataki Csaba UDMR   01.07.2016
7. Pop Liviu-Marian PSD   02.09.2015
8. Vochițoiu Haralambie neafiliat   26.06.2013
9. Volosevici Andrei-Liviu PLC   24.02.2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 27 mai 2018, 22:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro