Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bárány Francisc UDMR 02.11.1992
2. Vicepreședinți Cojocaru Anișoara PDSR  
3.   Dobrescu Doru Mihai PSDR  
4. Secretari Berciu Ion PNȚCD/PER  
5.   Nicolau Anton Minoritati  
6. Membri Bratu Emilian PNȚCD/PER  
7.   Câutiș Gheorghe PDSR  
8.   Constantin Constantin PDSR  
9.   Danilescu Ion neafiliat 16.11.1993
10.   Dobrescu Smaranda PSDR  
11.   Ionescu Ion PDSR  
12.   Joca Romulus Ioan neafiliat  
13.   Marinescu Bogdan Voinea PD  
14.   Marinescu Ioan PRM 08.02.1996
15.   Nicola Ilie PDSR  
16.   Opriș Constantin Remus PNȚCD/PER  
17.   Ota Alexandru PD  
18.   Potolincă Vasile PUNR  
19.   Rădulescu Cristian PD  
20.   Udrea Florian PDSR  
21.   Vintilescu Teodor neafiliat 16.11.1993

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Fițion Gheorghe Socialist 20.02.1995
2. Pascu Horia-Radu neafiliat 09.11.1992

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 februarie 2019, 8:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro