Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ifrim Mircea PNL  
2. Vicepreședinți Brînzan Ovidiu PSD  
3.   Movilă Petru
vicepreședinte din 21 apr. 2005
PD-L  
4. Secretari Diaconescu Renică PSD  
5.   Luchian Ion
secretar din 14 feb. 2007
PNL  
6. Membri Bălan Doru Geany PSD 30.09.2008
7.   Boeriu Valeriu-Victor PNL  
8.   Bónis István UDMR  
9.   Burnei Ion PSD 11.02.2008
10.   Câmpanu Liviu PNL  
11.   Ciocâlteu Alexandru PD-L  
12.   Ciontu Corneliu PC 18.02.2008
13.   Nechita Aurel PSD  
14.   Paveliu Marian Sorin PD-L 05.03.2007
15.   Rădulescu Cristian PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Rădulescu Cristian PD-L 21.04.2005
2. Secretari Paveliu Marian Sorin PD-L 06.02.2007

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bușoi Cristian Silviu PNL   29.11.2007
2. Ciontu Corneliu PC 08.09.2005 13.11.2007
3. Crăciunescu Grigore PNL 13.09.2005 30.06.2008
4. Dida Corneliu Ioan PSD   15.01.2008
5. Macaleți Costică PSD   21.03.2005
6. Mitrea Miron Tudor PSD 21.03.2005 06.02.2007
7. Paveliu Marian Sorin PD-L   06.02.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 noiembrie 2017, 21:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro