Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Nassar Rodica PSD  
2. Vicepreședinți Dobre Cristina Elena
vicepreședinte din 18 noi. 2010
PD-L 28.06.2010
3.   Ibram Iusein Mino.  
4. Secretari Burnei Ion PSD  
5.   Cristian Horia
secretar din 29 sep. 2009
PNL  
6. Membri Derzsi Ákos UDMR  
7.   Drăghici Sonia-Maria PSD  
8.   Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L  
9.   Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL  
10.   Ghiță-Eftemie Stelian PD-L  
11.   Gospodaru Gabriel-Dan PD-L  
12.   Iacob Ridzi Monica Maria neafiliat 08.03.2011
13.   Movilă Petru PD-L  
14.   Popa Florian PSD  
15.   Roșca Lucreția PSD  
16.   Tușa Adriana Diana PNL 16.02.2010

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Potor Călin PNL 18.11.2010
2. Secretari Dobre Cristina Elena PD-L 29.09.2009

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Albu Gheorghe PD-L 19.04.2011 02.10.2012
2. Ciuhodaru Tudor Prog.   08.03.2011
3. Dobre Cristina Elena PD-L   04.11.2009
4. Pardău Dumitru PNL   15.04.2009
5. Potor Călin PNL   08.03.2011
6. Șandru Mihaela Ioana PD-L 21.04.2009 28.06.2010
7. Țaga Claudiu Prog.   27.10.2009
8. Vîlcu Samoil PD-L   23.11.2010

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 21 iulie 2017, 19:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro