Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cucuian Cristian
președinte din 2 sep. 2008
PD-L 02.09.2008
2. Vicepreședinți Ungureanu Vasile Ioan Dănuț
vicepreședinte din 8 sep. 2008
PSD 31.10.2007
3. Membri Dumitrescu Gheorghe-Viorel PRM 23.02.2006
4.   Eckstein Kovács Péter UDMR  
5.   Ivănescu Paula Maria PD-L 23.02.2006
6.   Nicolae Șerban PSD 23.02.2006
7.   Nicolai Norica PNL 04.09.2005
8.   Prodan Tiberiu Aurelian PNL 29.03.2007
9.   Tărăcilă Doru Ioan PSD  
10.   Vasilescu Gavrilă PC 22.02.2007

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Antonie Ștefan-Mihail PD-L 21.09.2006 25.02.2008
2.   Berceanu Radu Mircea PD-L   21.09.2006
3.   Țâbuleac Mihai PD-L 25.02.2008 30.06.2008
4. Vicepreședinți Iorgovan Antonie PSD    
5. Secretari Bindea Liviu-Doru PRM   04.01.2006
6.   Vedinaș Verginia PRM 23.02.2006  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Antonie Ștefan-Mihail PD-L 21.09.2006 25.02.2008
2. Berceanu Radu Mircea PD-L   21.09.2006
3. Bindea Liviu-Doru PRM   04.01.2006
4. Cârlan Dan PD-L 11.10.2005 24.10.2005
5. Chelaru Ioan PSD 11.10.2005 24.10.2005
6. Dinescu Valentin PRM   24.10.2005
7. Iorgovan Antonie PSD   04.10.2007
8. Nicolae Șerban PSD   11.10.2005
9. Nicolai Norica PNL   01.09.2005
10. Oprea Mario-Ovidiu PNL 23.02.2006 29.03.2007
11. Petre Maria PD-L   11.10.2005
12. Popa Nicolae-Vlad neafiliat   11.10.2005
13. Terinte Radu PNL 23.02.2006 22.02.2007
14. Țâbuleac Mihai PD-L 25.02.2008 30.06.2008
15. Vasilescu Gavrilă PC   24.10.2005
16. Vedinaș Verginia PRM 23.02.2006 13.10.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 26 mai 2019, 4:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro