Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Tătaru Nelu
președinte din 7 sep. 2015
PNL 07.09.2015
2. Secretari Durbacă Eugen
secretar din 12 oct. 2015
PLC  
3. Membri Biró Rozália-Ibolya UDMR 18.03.2014

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Ghișe Ioan PLC   30.09.2014
2.   Grapă Sebastian neafiliat 30.09.2014 07.09.2015
3. Vicepreședinți Mihăilescu Petru Șerban neafiliat 25.03.2014  
4.   Miron Vasilica Steliana PNL   24.03.2014

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ghișe Ioan PLC   30.09.2014
2. Grapă Sebastian neafiliat 30.09.2014 07.09.2015
3. Klarik Laszlo Attila UDMR   18.03.2014
4. Mihăilescu Petru Șerban neafiliat   01.09.2016
5. Miron Vasilica Steliana PNL   24.03.2014
6. Popa Nicolae-Vlad PNL   12.02.2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 decembrie 2018, 21:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro