Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației > Spațiu Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Vreme Valerian
președinte din 10 mar. 2015
UNPR  
2. Vicepreședinți Iacoban Sorin-Avram PSD  
3. Secretari Cazan Mircea-Vasile PNL  
4. Membri Gliga Vasile Ghiorghe PSD  
5.   Moldovan Iosif UDMR 10.03.2015
6.   Oajdea Daniel Vasile neafiliat  
7.   Sămărtinean Cornel-Mircea UNPR 03.11.2015
8.   Săvoiu Ionuț-Cristian PSD 10.03.2015
9.   Tănase Răzvan-Ionuț neafiliat  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Oajdea Daniel Vasile neafiliat 10.03.2015

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Șcheau Ion PNL 28.10.2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 17 octombrie 2018, 17:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro