Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Învățământ Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Popescu Irinel PC  
2. Vicepreședinți Sabău Dan
vicepreședinte din 3 iun. 2008
PD-L  
3. Secretari Tîlvăr Angel PSD  
4. Membri Ardelean Aurel PD-L  
5.   Athanasiu Alexandru PSD  
6.   Cismaru Ivan PD-L  
7.   David Gheorghe PD-L  
8.   Iordănescu Anghel PSD 11.02.2008
9.   Solcanu Ion PSD  
10.   Szabó Ilona UDMR 10.12.2007
11.   Vosganian Varujan PNL 29.10.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Cismaru Ivan PD-L 03.06.2008

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Moraru Ioan PSD 11.02.2008
2. Sógor Csaba UDMR 10.12.2007
3. Șerbu Gheorghe Vergil PNL 29.10.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 22 octombrie 2018, 14:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro