Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Drepturile Omului Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Frunda György UDMR  
2. Vicepreședinți Vărgău Ion PSD 23.10.2006
3. Secretari Terinte Radu PNL 15.02.2006
4. Membri David Cristian PNL  
5.   Georgescu Radu Cristian PSD  
6.   Hașotti Puiu PNL  
7.   Matei Mircea PD-L 02.09.2008
8.   Moisuc Viorica Georgeta Pompilia PRM 13.06.2007
9.   Moraru Ioan PSD 11.02.2008
10.   Tănăsescu Dan Claudiu neafiliat 13.06.2007
11.   Theodorescu Răzvan Emil PSD 20.02.2006

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Diaconescu Cristian PSD 18.10.2006
2. Secretari Vasilescu Gavrilă PC 15.02.2006

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ardelean Aurel PD-L 27.02.2007 13.06.2007
2. Corodan Ioan PNL 19.02.2007 27.02.2007
3. Diaconescu Cristian PSD   18.10.2006
4. Lupoi Mihail PNL 21.09.2006 04.04.2007
5. Maior George-Cristian PSD   05.10.2006
6. Moisuc Viorica Georgeta Pompilia PRM   27.02.2007
7. Petrescu Ilie PC 12.09.2005 19.02.2007
8. Tîlvăr Angel PSD   20.02.2006
9. Tomoiagă Liliana Lucia PSD 18.10.2006 11.02.2008
10. Țîrle Radu PNL   21.09.2006
11. Ungheanu Mihai PRM   12.09.2005
12. Vasilescu Gavrilă PC   15.02.2006

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 10 decembrie 2018, 0:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro