Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Vosganian Varujan PNL  
2. Vicepreședinți Borza Dorel Constantin Vasile PD-L  
3. Secretari Constantinescu Florin
secretar din 1 feb. 2010
PSD  
4. Membri Berceanu Radu Mircea PD-L 08.09.2010
5.   Jurcan Dorel PD-L 19.10.2010
6.   Mihăilescu Petru Șerban Prog. 05.03.2012
7.   Nicula Vasile Cosmin PSD 08.03.2010
8.   Nistor Vasile PNL 20.04.2011
9.   Niță Mihai PNL  
10.   Pașca Liviu Titus PNL 26.10.2009

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Mihăilescu Petru Șerban Prog. 01.02.2010

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bașa Petru PD-L   04.10.2010
2. Bădescu Iulian PSD 15.06.2010 29.06.2012
3. Bîgiu Marian Cristinel PNL   26.10.2009
4. Chivu Sorin Serioja Prog.   08.03.2010
5. Gyerkó László UDMR   20.12.2011
6. Marcu Gheorghe PSD   15.05.2010
7. Mihăilescu Petru Șerban Prog.   16.02.2011
8. Rasaliu Marian Iulian PD-L   08.09.2010
9. Voiculescu Dan PNL   20.04.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 decembrie 2018, 10:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro