Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Cultură Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Nicolaescu Sergiu-Florin PSD  
2. Secretari Feldman Radu Alexandru PD-L  
3. Membri Bîrlea Gheorghe PD-L  
4.   Calcan Valentin Gigel PD-L 28.06.2010
5.   Diaconu Mircea PNL  
6.   Mazăre Alexandru PSD  
7.   Sbîrciu Ioan PD-L  
8.   Severin Georgică PSD 14.09.2010
9.   Țopescu Cristian George PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Bokor Tiberiu UDMR  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Andronescu Ecaterina PSD   03.05.2010
2. Bokor Tiberiu UDMR   05.07.2012
3. Crăciun Avram Prog.   23.05.2011
4. Severin Georgică PSD   28.06.2010
5. Vasilescu Lia Olguța PSD 23.05.2011 29.06.2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 7:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro