Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Nicoară Marius Petre
președinte din 7 apr. 2010
PNL 07.04.2010
2. Vicepreședinți Marian Valer
vicepreședinte din 8 mar. 2010
PSD 23.02.2009
3. Secretari Oprea Dumitru PD-L  
4. Membri Berca Gabriel PD-L  
5.   Constantinescu Viorel PD-L  
6.   Cordoș Alexandru PSD 08.03.2010
7.   Dobra Nicolae Prog. 14.06.2010
8.   Măgureanu Cezar Mircea PSD  
9.   Staicu Dumitru Florian PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Berca Gabriel PD-L 07.04.2010
2. Vicepreședinți Grosu Corneliu Prog. 08.03.2010

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bădescu Iulian PSD 06.09.2010 29.06.2012
2. Bălan Gheorghe Pavel PSD   06.09.2010
3. Diaconescu Cristian Prog.   29.05.2012
4. Grosu Corneliu Prog.   08.03.2010
5. Popa Cornel PNL   07.04.2010
6. Țuțuianu Adrian PSD   23.02.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 17 octombrie 2018, 15:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro