Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Privatizare Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Calcan Valentin Gigel PD-L  
2. Vicepreședinți Mîrza Gavril
vicepreședinte din 16 feb. 2009
PSD  
3. Secretari Pașca Liviu Titus PNL  
4. Membri Chirvăsuță Laurențiu Prog.  
5.   Fekete Szabó Andras Levente UDMR 02.03.2011
6.   Fodoreanu Sorin PD-L  
7.   Găină Mihăiță PSD 06.09.2010
8.   Mutu Gabriel PSD 23.03.2011
9.   Pintilie Vasile PD-L  
10.   Rușanu Dan Radu PNL 06.09.2010
11.   Toma Ion Prog. 10.10.2011

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Mutu Gabriel PSD 16.02.2009

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Albert Álmos UDMR   02.03.2011
2. Badea Viorel Riceard PNL 02.03.2011 07.09.2011
3. Bădescu Iulian PSD 16.02.2009 09.09.2009
4. Ichim Paul PNL 26.10.2009 06.09.2010
5. Măgureanu Cezar Mircea PSD   26.10.2009
6. Mutu Gabriel PSD   16.02.2009
7. Nicula Vasile Cosmin PSD   06.09.2010
8. Plăcintă Sorina Luminița PNL 09.09.2009 02.03.2011
9. Toma Ion Prog.   23.03.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 17:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro