Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Daea Petre PSD  
2. Vicepreședinți Prodan Tiberiu Aurelian
vicepreședinte din 26 oct. 2009
PNL 26.10.2009
3. Secretari Fekete Szabó Andras Levente UDMR  
4. Membri David Gheorghe PD-L 02.03.2011
5.   Nedelcu Vasile Prog.  
6.   Onofrei Orest PD-L 28.10.2009
7.   Pereș Alexandru PD-L  
8.   Saghian Gheorghe PSD  
9.   Sârbu Ilie PSD 26.10.2009
10.   Tămagă Constantin PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Bădescu Iulian PSD 09.09.2009 14.06.2010
2.   Plăcintă Sorina Luminița PNL   09.09.2009

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bădescu Iulian PSD 09.09.2009 14.06.2010
2. Crăciun Avram Prog.   26.10.2009
3. David Gheorghe PD-L   28.10.2009
4. Dumitru Constantin PNL 14.06.2010 02.03.2011
5. Mărcuțianu Ovidius Prog.   26.10.2009
6. Mustățea Vasile PNL 26.10.2009 25.06.2012
7. Onofrei Orest PD-L   26.10.2009
8. Plăcintă Sorina Luminița PNL   09.09.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 10 decembrie 2018, 2:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro