Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dumitru Constantin
președinte din 16 feb. 2011
PNL 16.02.2011
2. Vicepreședinți Mitrea Miron Tudor
vicepreședinte din 1 sep. 2010
PSD 01.09.2010
3. Secretari Pașca Liviu Titus
secretar din 2 mar. 2011
PNL 02.03.2011
4. Membri Cseke Attila-Zoltán UDMR 05.09.2011
5.   Mihăilescu Petru Șerban Prog. 16.02.2011

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Igaș Traian Constantin PD-L   04.10.2010
2.   Mocanu Toader PD-L 04.10.2010 16.02.2011
3. Vicepreședinți Țuțuianu Adrian PSD   01.09.2010
4. Secretari Ghișe Ioan PNL   02.03.2011

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Cseke Attila-Zoltán UDMR   03.03.2010
2. Ghișe Ioan PNL   02.03.2011
3. Gyerkó László UDMR 03.03.2010 05.09.2011
4. Igaș Traian Constantin PD-L   04.10.2010
5. Mocanu Toader PD-L 04.10.2010 04.04.2011
6. Țuțuianu Adrian PSD   01.09.2010

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 decembrie 2018, 5:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro