Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Manda Iulian Claudiu
președinte din 13 sep. 2017
senator PSD 13.09.2017
2. Vicepreședinți Cucșa Marian-Gheorghe deputat ALDE  
3. Secretari Csoma Botond
secretar din 28 mar. 2018
deputat UDMR 28.03.2018
4. Membri Chirteș Ioan-Cristian senator PNL  
5.   Federovici Doina Elena senator PSD  
6.   Florea Oana-Consuela deputat PSD 12.02.2018
7.   Marin Nicolae senator PSD 07.02.2018
8.   Preda Cezar-Florin deputat PNL  
9.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel deputat USR 28.06.2017

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Țuțuianu Adrian senator PSD 13.09.2017
2. Secretari Verestóy Attila senator UDMR  

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Babuș Radu deputat PSD   07.02.2018
2. Costescu Manuel deputat USR 08.02.2017 03.03.2017
3. Nasra Gabriel-Horia deputat PSD   07.02.2018
4. Țuțuianu Adrian senator PSD   13.09.2017
5. Verestóy Attila senator UDMR   24.01.2018

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 26 septembrie 2018, 1:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro