Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Drulă Cătălin USR  
2. Vicepreședinți Cîtea Vasile
vicepreședinte din 8 mar. 2017
PSD 01.02.2017
3.   Dobrică Ionela Viorela PSD  
4.   Popescu Mariana-Venera Minoritati  
5. Secretari Moagher Laura-Mihaela
secretar din 22 mar. 2017
PSD 21.03.2017
6.   Popescu Pavel PNL  
7. Membri Anton Anton ALDE  
8.   Apjok Norbert UDMR  
9.   Pambuccian Varujan Minoritati  
10.   Pop Andrei PSD  
11.   Pop Tudor Rareș USR 07.06.2017
12.   Sămărtinean Cornel-Mircea PMP  
13.   Socotar Gheorghe-Dinu PSD 01.02.2017
14.   Varga Glad-Aurel PNL 04.04.2017
15.   Zamfira Constantin-Cătălin PSD 13.09.2017

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Axinte Vasile PSD 01.02.2017
2. Secretari Pop Andrei PSD 22.03.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Axinte Vasile PSD   01.02.2017
2. Cîmpeanu Sorin Mihai Neafiliați   13.09.2017
3. Jivan Luminița-Maria PSD   04.04.2017
4. Oprea Dumitru PNL   04.04.2017
5. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR 28.02.2017 07.06.2017
6. Șerban Ciprian-Constantin PSD   07.03.2017
7. Văcaru Alin Vasile Neafiliați   01.02.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 decembrie 2017, 6:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro