Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ștefan Viorel
președinte din 29 iun. 2017
PSD  
2. Vicepreședinți Huțucă Bogdan-Iulian PNL  
3.   Lazăr Sorin
vicepreședinte din 10 ian. 2017
PSD  
4.   Nosa Iuliu PSD  
5. Secretari Pirtea Marilen - Gabriel PNL  
6.   Pop Andrei
secretar din 8 mar. 2017
PSD  
7. Membri Bran Ioana PSD  
8.   Budăi Marius-Constantin PSD  
9.   Chichirău Cosette-Paula USR  
10.   Cocoș Vasile PSD 07.03.2017
11.   Dobre Mircea-Titus PSD  
12.   Erdei Dolóczki István UDMR  
13.   Firczak Iulius Marian Minoritati  
14.   Heiuș Lucian-Ovidiu PNL  
15.   Iancu Marius-Ionel PSD  
16.   Ignat Miron Minoritati  
17.   Matei Călin-Vasile-Andrei PSD  
18.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR  
19.   Neagu Nicolae PNL  
20.   Pau Radu - Adrian PSD 13.09.2017
21.   Sighiartău Robert-Ionatan PNL  
22.   Ștefan Ion PNL 11.12.2017
23.   Todoran Adrian-Mihăiță PMP  
24.   Vîlceanu Dan PNL  
25.   Vosganian Varujan ALDE  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Badea Leonardo PSD 10.01.2017 29.06.2017
2. Secretari Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD 10.01.2017 07.03.2017
3.   Dobre Mircea-Titus PSD   10.01.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Badea Leonardo PSD   04.07.2017
2. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD   07.03.2017
3. Buican Cristian PNL 13.09.2017 11.12.2017
4. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL   13.09.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 decembrie 2017, 5:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro