Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Roman Florin-Claudiu
președinte din 24 oct. 2017
PNL 13.06.2017
2. Vicepreședinți Călin Ion PSD  
3.   Nechifor Cătălin-Ioan
vicepreședinte din 7 mar. 2017
PSD 28.02.2017
4.   Seres Dénes
vicepreședinte din 17 apr. 2018
UDMR  
5. Secretari Bucura-Oprescu Simona PSD  
6.   Fădor Angelica PNL  
7. Membri Avram Constantin ALDE  
8.   Benga Tudor - Vlad USR  
9.   Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP  
10.   Chiriac Viorel PSD  
11.   Csokany Petronela-Mihaela Minoritati  
12.   Csoma Botond UDMR  
13.   Dan Nicușor Daniel USR  
14.   Dragnea Nicolae-Liviu PSD  
15.   Floroiu Ionel PSD  
16.   Leoreanu Laurențiu-Dan PNL 13.09.2017
17.   Marica Petru-Sorin PSD  
18.   Mușoiu Ștefan PSD  
19.   Nicolae Andrei PSD 14.11.2017
20.   Palăr Ionel PNL  
21.   Paraschiv Rodica PSD 13.09.2017
22.   Popescu Mariana-Venera Minoritati  
23.   Șovăială Constantin PNL  
24.   Ștefan Corneliu PSD  
25.   Ursu Răzvan-Ion PSD 01.02.2017

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Buican Cristian PNL 13.09.2017
2. Vicepreședinți Csoma Botond UDMR 17.04.2018
3.   Nistor Laurențiu PSD 28.02.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Buican Cristian PNL   13.09.2017
2. Iacomi Iulian PSD   04.07.2017
3. Nistor Laurențiu PSD   28.02.2017
4. Roman Florin-Claudiu PNL   16.05.2017
5. Sitterli Ovidiu-Ioan Neafiliați 13.09.2017 14.11.2017
6. Trușcă Constantin PSD   17.07.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 aprilie 2018, 18:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro