Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Solomon Adrian PSD  
2. Vicepreședinți Găină Mihăiță PSD  
3.   Oprea Dumitru PNL  
4.   Vexler Silviu Minoritati  
5. Secretari Csép Éva-Andrea UDMR  
6.   Răduț Violeta
secretar din 28 feb. 2017
PSD 28.02.2017
7. Membri Axinte Vasile PSD  
8.   Calista Mara-Daniela PNL  
9.   Dobrică Ionela Viorela PSD  
10.   Dohotaru Adrian-Octavian Neafiliați  
11.   Jivan Luminița-Maria PSD  
12.   Neață Eugen PSD  
13.   Niță Mihai ALDE  
14.   Oteșanu Daniela PSD  
15.   Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD 24.10.2017
16.   Radu Anișoara PSD 07.03.2017
17.   Răcuci Claudiu-Vasile PNL 07.11.2017
18.   Sefer Cristian-George PSD  
19.   Seidler Cristian-Gabriel USR  
20.   Stativă Irinel Ioan PSD  
21.   Vasilescu Lia Olguța PSD 01.02.2017
22.   Vîlceanu Dan PNL 19.09.2018
23.   Zamfira Constantin-Cătălin Neafiliați  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Gâdea Adrian-Ionuț PSD 13.02.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Gâdea Adrian-Ionuț PSD   13.02.2017
2. Lungu Tudorița PNL 16.05.2017 13.06.2017
3. Mareș Mara PNL 07.11.2017 13.02.2018
4. Mărgărit Mitică-Marius PSD   01.02.2017
5. Meiroșu Marilena-Emilia Neafiliați   05.01.2017
6. Olar Corneliu PNL 16.05.2017 13.06.2017
7. Plumb Rovana PSD   24.10.2017
8. Popescu Pavel PNL 19.09.2017 04.04.2018
9. Roman Florin-Claudiu PNL 16.05.2017 13.06.2017
10. Stroe Ionuț-Marian PNL   01.02.2017
11. Varga Glad-Aurel PNL 16.05.2017 13.06.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 15:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro