Camera Deputaților
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Versiunea pentru printare

Legislatura 2016-prezent
Lista deputaților - informatii de contact

  Nume și prenume PartidHTTP Email Birou
parlamentar
 
Circumscriptia electorala nr. 1 - ALBA
1.  Bumb Sorin-Ioan PNL   sorin.bumb@cdep.ro  
2.  Dîrzu Ioan PSD   ioan.dirzu@cdep.ro  
3.  Olar Corneliu PNL      
4.  Răcuci Claudiu-Vasile PNL      
5.  Roman Florin-Claudiu PNL   florin.roman@cdep.ro
florinroman@personal.ro
 
 
Circumscriptia electorala nr. 2 - ARAD
6.  Căprar Dorel-Gheorghe PSD   dorel.caprar@cdep.ro  
7.  Farago Petru UDMR      
8.  Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL   eusebiu.pistru@cdep.ro  
9.  Todor Adrian PSD   adrian.todor@cdep.ro  
10.  Tripa Florin-Dan PSD   florin.tripa@cdep.ro  
11.  Varga Glad-Aurel PNL   glad.varga@cdep.ro  
12.  Vlad Sergiu Cosmin USR   sergiu.vlad@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 3 - ARGEȘ
13.  Bica Dănuț PNL      
14.  Bucura-Oprescu Simona PSD   simona.bucuraoprescu@cdep.ro  
15.  Drăghici Mircea-Gheorghe PSD   mircea.draghici@cdep.ro  
16.  Georgescu Nicolae PSD      
17.  Gerea Andrei Dominic ALDE   andrei.gerea@cdep.ro  
18.  Moșteanu Liviu-Ionuț USR   ionut.mosteanu@cdep.ro  
19.  Rădulescu Cătălin-Marian PSD      
20.  Vasilică Radu Costin PSD www.raduvasilica.ro radu.vasilica@cdep.ro
raduvasilica@yahoo.com

sediul PSD Argeș, municipiul Pitești, bulevardul Republicii, nr.68
21.  Velcea Nicolae PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 4 - BACĂU
22.  Avram Constantin ALDE      
23.  Dunava Costel Neculai PSD      
24.  Floroiu Ionel PSD      
25.  Ilișanu Claudiu-Augustin PSD      
26.  Lungu Tudorița PNL      
27.  Palăr Ionel PNL   ionel.palar@cdep.ro  
28.  Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR www.lucianstanciuviziteu.ro lucianstanciuviziteu@cdep.ro Str. Razboieni nr. 11 Sc B Ap.3 Bacau
Telefon 0751.995.044
29.  Șotcan Theodora PSD   theodora.sotcan@cdep.ro  
30.  Șova Lucian PSD   lucian.sova@cdep.ro  
31.  Vlase Petru Gabriel PSD   gabriel.vlase@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 5 - BIHOR
32.  Biró Rozália-Ibolya UDMR   rozalia.biro@cdep.ro  
33.  Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD      
34.  Cherecheș Florica PNL   florica.chereches@cdep.ro
Cherechesf@gmail.com
 
35.  Coste Marina-Adelina PSD      
36.  Cupșa Ioan PNL   ioan.cupsa@cdep.ro  
37.  Dehelean Silviu USR   silviu.dehelean@cdep.ro  
38.  Ghilea Găvrilă PNL      
39.  Roman Ioan Sorin PSD   sorin.roman@cdep.ro  
40.  Szabó Ödön UDMR      
 
Circumscriptia electorala nr. 6 - BISTRIȚA-NĂSĂUD
41.  Iurișniți Cristina-Ionela USR   cristina.iurisniti@cdep.ro  
42.  Pană Adriana-Doina PSD      
43.  Sighiartău Robert-Ionatan PNL   robertsighiartau@gmail.com  
44.  Simionca Ionuț PMP   ionut.simionca@cdep.ro  
45.  Suciu Vasile-Daniel PSD   daniel.suciu@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 7 - BOTOȘANI
46.  Achiței Vasile-Cristian PNL      
47.  Budăi Marius-Constantin PSD   marius.budai@cdep.ro  
48.  Ciofu Tamara-Dorina PSD      
49.  Huncă Mihaela PSD   mihaela.hunca@cdep.ro  
50.  Lupașcu Costel PSD   costel.lupascu@cdep.ro  
51.  Rotaru Răzvan-Ilie PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 8 - BRAȘOV
52.  Ambrus Izabella-Agnes UDMR      
53.  Andronache Gabriel PNL   gabriel.andronache@cdep.ro  
54.  Benga Tudor - Vlad USR   tudor.benga@cdep.ro  
55.  Borza Remus-Adrian ALDE   remus.borza@cdep.ro  
56.  Chiriac Viorel PSD      
57.  Mareș Mara PNL   mara.mares@cdep.ro  
58.  Mînzatu Roxana PSD   roxana.minzatu@cdep.ro  
59.  Mohaci Mihai PSD   mihai.mohaci@cdep.ro  
60.  Popa Mihai Valentin PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 9 - BRĂILA
61.  Ioniță Antoneta PNL   antoneta.ionita@cdep.ro  
62.  Meiroșu Marilena-Emilia PSD      
63.  Niță Nicu PSD      
64.  Tudose Mihai PSD   mihai.tudose@cdep.ro  
65.  Varga Vasile PNL   vasile.varga@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 10 - BUZĂU
66.  Ciolacu Ion-Marcel PSD      
67.  Dobrică Ionela Viorela PSD   ionela.dobrica@cdep.ro  
68.  Lazăr Sorin PSD      
69.  Mocanu Adrian PMP   adrian.mocanu@cdep.ro  
70.  Păle Dănuț PSD      
71.  Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD   nicolae.radu@cdep.ro  
72.  Romanescu Cristinel PNL      
 
Circumscriptia electorala nr. 11 - CARAȘ-SEVERIN
73.  Jivan Luminița-Maria PSD   luminita.jivan@cdep.ro  
74.  Mocioalcă Ion PSD   ion.mocioalca@cdep.ro  
75.  Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL      
76.  Spânu Ion PSD      
77.  Tabugan Ion PMP   ion.tabugan@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 12 - CĂLĂRAȘI
78.  Iacomi Iulian PSD      
79.  Nicolicea Eugen PSD   enicolicea@cdep.ro  
80.  Predoiu Marian-Cătălin PNL   catalin.predoiu@cdep.ro  
81.  Sefer Cristian-George PMP   cristian.sefer@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 13 - CLUJ
82.  Burciu Cristina PSD   cristina.burciu@cdep.ro  
83.  Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE   steluta.cataniciu@cdep.ro  
84.  Csoma Botond UDMR   botond.csoma@cdep.ro  
85.  Dohotaru Adrian-Octavian USR   adrian.dohotaru@cdep.ro  
86.  Itu Cornel PSD   cornel.itu@cdep.ro P-ța Lupeni, nr.3, Dej, jud.Cluj
Telefon: fix:0264213116; mobil:0755084478

Persoană de contact:
Cremene Marinela: 0766689442

Program: Luni - Vineri 08:00-14:00
87.  Moldovan Sorin-Dan PNL www.sorinmoldovan.ro contact@sorinmoldovan.ro  
88.  Nasra Gabriel-Horia PSD      
89.  Oros Nechita-Adrian PNL   adrian.oros@cdep.ro  
90.  Stamatian Vasile-Florin PNL      
91.  Ungureanu Emanuel-Dumitru USR   emanuel.ungureanu@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 14 - CONSTANȚA
92.  Antal István-János UDMR   ai@cdep.ro  
93.  Babuș Radu PSD   radu.babus@cdep.ro  
94.  Banias Mircea Marius ALDE   mirceabanias@cdep.ro  
95.  Boroianu Aurel-Robert PNL      
96.  Dobre Mircea-Titus PSD      
97.  Dumitrache Ileana Cristina PSD   cristina.dumitrache@cdep.ro  
98.  Huțucă Bogdan-Iulian PNL      
99.  Iancu Iulian PSD   iancu.iulian@cdep.ro  
100.  Ion Stelian-Cristian USR   stelian.ion@cdep.ro  
101.  Turcescu Robert-Nicolae PMP   robert.turcescu@cdep.ro  
102.  Vișan George-Gabriel PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 15 - COVASNA
103.  Benkő Erika UDMR      
104.  Goga Octavian PMP      
105.  Kulcsár-Terza József-György UDMR      
106.  Márton Árpád-Francisc UDMR   marton@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 16 - DÂMBOVIȚA
107.  Badea Leonardo PSD   leonardo.badea@cdep.ro  
108.  Holban Georgeta-Carmen PSD      
109.  Lupescu Dumitru USR   dumitru.lupescu@cdep.ro  
110.  Plumb Rovana PSD   rovana.plumb@cdep.ro  
111.  Preda Cezar-Florin PNL   cezar.preda@cdep.ro  
112.  Ștefan Corneliu PSD www.corneliustefan.ro corneliu.stefan@cdep.ro
contact@corneliustefan.ro
 
113.  Vlăducă Oana-Silvia PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 17 - DOLJ
114.  Călin Ion PSD   ion.calin@cdep.ro  
115.  Cupă Ion ALDE   ion.cupa@cdep.ro  
116.  Giugea Nicolae PNL      
117.  Peța Eliza-Mădălina PSD      
118.  Presură Alexandra PSD      
119.  Prisnel Adrian-Claudiu USR   adrian.prisnel@cdep.ro  
120.  Stancu Florinel PSD   florinel.stancu@cdep.ro  
121.  Stroe Ionuț-Marian PNL https://www.facebook.com/IonutStroe.ro
www.ionutstroe.ro
ionut.stroe@cdep.ro
ionutstroe9@yahoo.com
 
122.  Tănăsescu Alina-Elena PSD      
123.  Vasilescu Lia Olguța PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 18 - GALAȚI
124.  Cristache Cătălin PMP      
125.  Dobre Victor Paul PNL   victor.dobre@cdep.ro  
126.  Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD      
127.  Durbacă Eugen ALDE      
128.  Mărgărit Mitică-Marius PSD      
129.  Popa Florin PSD   florin.popa@cdep.ro  
130.  Rodeanu Bogdan-Ionel USR   bogdan.rodeanu@cdep.ro  
131.  Roșca Lucreția PSD   lucretia.rosca@cdep.ro  
132.  Ștefan Viorel PSD   viorel.stefan@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 19 - GIURGIU
133.  Andrei Alexandru-Ioan PSD      
134.  Cuc Alexandru-Răzvan PSD      
135.  Dinu Cristina-Elena PSD      
136.  Petcu Toma-Florin ALDE      
 
Circumscriptia electorala nr. 20 - GORJ
137.  Ponta Victor-Viorel PSD   v.ponta@cdep.ro  
138.  Șarapatin Elvira PSD   elvira.sarapatin@cdep.ro  
139.  Văcaru Alin Vasile PSD      
140.  Vîlceanu Dan PNL      
141.  Weber Mihai PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 21 - HARGHITA
142.  Bende Sándor UDMR      
143.  Benedek Zacharie UDMR      
144.  Kelemen Hunor UDMR   kelemenhunor@cdep.ro  
145.  Korodi Attila UDMR   attila.korodi@cdep.ro  
146.  Sebestyén Csaba-István UDMR      
 
Circumscriptia electorala nr. 22 - HUNEDOARA
147.  Heiuș Lucian-Ovidiu PNL   lucian.heius@cdep.ro  
148.  Intotero Natalia-Elena PSD      
149.  Marica Petru-Sorin PSD      
150.  Nistor Laurențiu PSD   laurentiu.nistor@cdep.ro  
151.  Surgent Marius-Gheorghe ALDE   mariussurgent@cdep.ro  
152.  Toma Ilie PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 23 - IALOMIȚA
153.  Găină Mihăiță PSD      
154.  Gheorghe Tinel PNL   tinel.gheorghe@cdep.ro  
155.  Mușoiu Ștefan PSD   stefan.musoiu@cdep.ro  
156.  Pop Andrei PSD   contact@andrei-pop.eu  
 
Circumscriptia electorala nr. 24 - IAȘI
157.  Alexe Costel PNL   costel.alexe@cdep.ro  
158.  Axinte Vasile PSD   vasile.axinte@cdep.ro  
159.  Bănicioiu Nicolae PSD   nbanicioiu@cdep.ro  
160.  Bodea Marius PNL      
161.  Chichirău Cosette-Paula USR   cosette.chichirau@cdep.ro  
162.  Ciuhodaru Tudor PSD tel: 0744.236.510
www.medicalnet.ro/blog/ciuho
   
163.  Cîtea Vasile PSD   vasile.citea@cdep.ro  
164.  Gavrilă Camelia PSD   camelia.gavrila@cdep.ro  
165.  Macovei Silviu Nicu PSD   silviu.macovei@cdep.ro  
166.  Movilă Petru PMP   petru.movila@cdep.ro  
167.  Oprea Dumitru PNL   dumitru.oprea@cdep.ro  
168.  Vosganian Varujan ALDE   varujan.vosganian@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 25 - ILFOV
169.  Bogaciu Alexandra-Corina PSD      
170.  Culeafă Mihai PNL      
171.  Gheorghe Andrei Daniel PNL   daniel.gheorghe@cdep.ro  
172.  Zainea Cornel USR   cornel.zainea@cdep.ro  
173.  Zamfira Constantin-Cătălin PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 26 - MARAMUREȘ
174.  Apjok Norbert UDMR      
175.  Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD      
176.  Cherecheș Viorica PNL      
177.  Duruș Vlad-Emanuel USR   vlad.durus@cdep.ro  
178.  Matei Călin-Vasile-Andrei PSD      
179.  Șimon Gheorghe PSD   gheorghe.simon@cdep.ro  
180.  Todoran Adrian-Mihăiță PMP   adrian.todoran@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 27 - MEHEDINȚI
181.  Bălănescu Alexandru PSD      
182.  Bontea Vlad PSD   vlad.bontea@cdep.ro  
183.  Popescu Virgil-Daniel PNL   virgil.popescu@cdep.ro  
184.  Trușcă Constantin PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 28 - MUREȘ
185.  Abu-Amra Lavinia-Corina USR   lavinia.cosma@cdep.ro  
186.  Biro Zsolt-Istvan UDMR   zsolt.biro@cdep.ro  
187.  Buicu Corneliu-Florin PSD      
188.  Csép Éva-Andrea UDMR   eva.csep@cdep.ro  
189.  Oprișcan Mihai Doru PNL      
190.  Pașcan Emil-Marius PMP   marius.pascan@cdep.ro  
191.  Socotar Gheorghe-Dinu PSD   dinu.socotar@cdep.ro  
192.  Vass Levente UDMR   levente.vass@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 29 - NEAMȚ
193.  Andrușcă Dănuț PSD      
194.  Bulai Iulian USR   iulian.bulai@cdep.ro  
195.  Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL   corneliu.cozmanciuc@cdep.ro  
196.  Iftimie Neculai PSD      
197.  Leoreanu Laurențiu-Dan PNL   laurentiu.leoreanu@cdep.ro  
198.  Munteanu Ioan PSD   ioan.munteanu@cdep.ro  
199.  Rotaru Alexandru PSD      
200.  Șerban Ciprian-Constantin PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 30 - OLT
201.  Ciocan Dan PSD   dan.ciocan@cdep.ro  
202.  Iancu Marius-Ionel PSD   marius.iancu@cdep.ro  
203.  Iordache Florin PSD      
204.  Niță Mihai ALDE   nitamihai@cdep.ro  
205.  Stănescu Alexandru PSD   alexandru.stanescu@cdep.ro  
206.  Știrbu Gigel-Sorinel PNL   gigel.stirbu@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 31 - PRAHOVA
207.  Anastase Roberta Alma PNL      
208.  Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP      
209.  Cosma Andreea PSD      
210.  Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE   gratiela.gavrilescu@cdep.ro  
211.  Ionescu George PNL   george.ionescu@cdep.ro  
212.  Moagher Laura-Mihaela PSD   laura.moagher@cdep.ro  
213.  Nicolae Andrei PSD   andrei.nicolae@cdep.ro  
214.  Paraschiv Rodica PSD   rodica.paraschiv@cdep.ro  
215.  Prișcă Răzvan Sorin PNL      
216.  Rădulescu Dan-Răzvan USR   dan.radulescu@cdep.ro  
217.  Ursu Răzvan-Ion PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 32 - SATU-MARE
218.  Bran Ioana PSD   ioana.bran@cdep.ro  
219.  Erdei Dolóczki István UDMR      
220.  Magyar Loránd-Bálint UDMR      
221.  Nicoară Romeo Florin PNL      
222.  Petric Octavian PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 33 - SĂLAJ
223.  Balint Liviu-Ioan PMP      
224.  Bode Lucian Nicolae PNL   lucian.bode@cdep.ro  
225.  Nosa Iuliu PSD   iuliu.nosa@cdep.ro  
226.  Seres Dénes UDMR   denes.seres@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 34 - SIBIU
227.  Barna Ilie Dan USR   dan.barna@cdep.ro  
228.  Neagu Nicolae PNL   nicolae.neagu@cdep.ro  
229.  Sitterli Ovidiu-Ioan PSD   ovidiu.sitterli@cdep.ro  
230.  Șovăială Constantin PNL   avocat@sovaiala.ro  
231.  Terea Ioan PSD   ioan.terea@cdep.ro  
232.  Turcan Raluca PNL   raluca.turcan@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 35 - SUCEAVA
233.  Balan Ioan PNL   ioan.balan@cdep.ro  
234.  Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE   stefan.baisanu@cdep.ro  
235.  Bejinariu Eugen PSD   eugen.bejinariu@cdep.ro  
236.  Cobuz Maricela PSD   maricela.cobuz@cdep.ro Cabinet Parlamentar: situat in incinta Palatului Administrativ Suceava, la parterul institutiei, intrarea dinspre poarta C, camera P02.


Program de funcționare de LUNI până VINERI, curpins între orele 09:00-14:00.
Programul personal de audiențe în fiecare zi de vineri, interval orar 10:00 – 12:00.

237.  Fădor Angelica PNL   angelica.fadar@cdep.ro  
238.  Gheorghiu Bogdan PNL      
239.  Havrici Emanuel-Iuliu PSD   emanuel.havrici@cdep.ro  
240.  Mihalescul Dumitru PNL   dumitru.mihalescul@cdep.ro  
241.  Nechifor Cătălin-Ioan PSD      
242.  Rădulescu Alexandru PSD alex.radulescu9@yahoo.com alexandru.radulescu@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 36 - TELEORMAN
243.  Boboc Valentin Gabriel PSD   boboc.valentin@cdep.ro  
244.  Calista Mara-Daniela PNL      
245.  Calotă Florică Ică ALDE   florica.calota@cdep.ro  
246.  Dragnea Nicolae-Liviu PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 37 - TIMIȘ
247.  Ardelean Ben-Oni PNL      
248.  Cucșa Marian-Gheorghe ALDE   cucsamarian@cdep.ro  
249.  Drulă Cătălin USR   catalin.drula@cdep.ro  
250.  Gavriliță Bianca - Miruna PSD      
251.  Pau Radu - Adrian PSD      
252.  Pirtea Marilen - Gabriel PNL   marilen-gabriel.pirtea@cdep.ro  
253.  Popescu Pavel PNL   pavel.popescu@cdep.ro  
254.  Sămărtinean Cornel-Mircea PMP      
255.  Simonis Alfred - Robert PSD      
256.  Suciu Matei PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 38 - TULCEA
257.  Gudu Vasile PNL   vasile.gudu@cdep.ro  
258.  Radu Anișoara PSD      
259.  Simion Lucian-Eduard PSD   lucian.simion@cdep.ro  
260.  Șișcu George PNL   george.siscu@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 39 - VASLUI
261.  Bichineț Corneliu PMP      
262.  Birchall Ana PSD   deputatzorleni@gmail.com  
263.  Botez Mihai-Cătălin USR   mihai.botez@cdep.ro  
264.  Căciulă Aurel PSD      
265.  Olteanu Daniel PNL   daniel.olteanu@cdep.ro  
266.  Solomon Adrian PSD   adrian.solomon@cdep.ro
adrian_solomon@yahoo.com
 
267.  Stativă Irinel Ioan PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 40 - VÂLCEA
268.  Buican Cristian PNL   cristian.buican@cdep.ro  
269.  Cocoș Vasile PSD   vasile.cocos@cdep.ro  
270.  Lovin Dumitru ALDE   dumitru.lovin@cdep.ro  
271.  Neață Eugen PSD      
272.  Oteșanu Daniela PSD      
273.  Popa Ștefan-Ovidiu PSD   stefan.popa@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 41 - VRANCEA
274.  Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD      
275.  Boboc Tudorița-Rodica PSD      
276.  Halici Nicușor PSD      
277.  Ștefan Ion PNL      
278.  Tîlvăr Angel PSD   angel.tilvar@cdep.ro  
 
Circumscriptia electorala nr. 42 - BUCUREȘTI
279.  Anton Anton ALDE   anton.anton@cdep.ro  
280.  Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR   oana.bizgan@cdep.ro  
281.  Căruceru Aida-Cristina PSD   aida.caruceru@cdep.ro  
282.  Chiriță Dumitru PSD   dumitru.chirita@cdep.ro  
283.  Cîmpeanu Sorin Mihai ALDE   mscimpeanu@cdep.ro  
284.  Constantin Daniel ALDE   daniel.constantin@cdep.ro  
285.  Dan Nicușor Daniel USR   nicusor.dan@cdep.ro  
286.  Dobrovie Matei-Adrian USR   matei.dobrovie@cdep.ro  
287.  Florea Damian ALDE   damian.florea@cdep.ro  
288.  Florea Oana-Consuela PSD   oana.florea@cdep.ro  
289.  Furtună Mirela PSD   mirela.furtuna@cdep.ro  
290.  Ghinea Cristian USR   cristian.ghinea@cdep.ro  
291.  Manole Petre-Florin PSD   petre.manole@cdep.ro  
292.  Mihălcescu Carmen-Ileana PSD   carmen.moldovan@cdep.ro  
293.  Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR   claudiu.nasui@cdep.ro  
294.  Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL   eugen.nicolaescu@cdep.ro  
295.  Petrea Gabriel PSD      
296.  Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD      
297.  Pop Georgian PSD   gpop@cdep.ro  
298.  Pop Rareș-Tudor USR   tudor.pop@cdep.ro  
299.  Prună Cristina-Mădălina USR   cristina.pruna@cdep.ro  
300.  Raețchi Ovidiu Alexandru PNL   raetchi@cdep.ro  
301.  Săftoiu Ana Adriana PNL   adriana.saftoiu@cdep.ro  
302.  Seidler Cristian-Gabriel USR   gabriel.seidler@cdep.ro  
303.  Steriu Valeriu-Andrei PMP   valeriusteriu@cdep.ro  
304.  Tomac Eugen PMP   eugen.tomac@cdep.ro  
305.  Tudor Beatrice PSD      
306.  Tușa Adriana Diana PSD   diana.tusa@cdep.ro  
307.  Vîrză Mihăiță PSD      
 
Circumscriptia electorala nr. 43 - DIASPORA
308.  Codreanu Constantin PMP   constantin.codreanu@cdep.ro  
309.  Coliu Doru-Petrișor PMP   doru.coliu@cdep.ro  
310.  Costescu Manuel USR   manuel.costescu@cdep.ro  
311.  Voicu Mihai Alexandru PNL   mihai.voicu@cdep.ro  
312.  Adnagi Slavoliub Minoritati      
313.  Csokany Petronela-Mihaela Minoritati   petronela.csokany@cdep.ro  
314.  Firczak Iulius Marian Minoritati   iulius.firczak@cdep.ro  
315.  Furic Iarco Minoritati      
316.  Ganț Ovidiu Victor Minoritati   ovidiu.gant@cdep.ro  
317.  Ghera Giureci-Slobodan Minoritati   slobodan.ghera@cdep.ro  
318.  Grosaru Andi-Gabriel Minoritati   andi.grosaru@cdep.ro span style="color:#000080">BIROU PARLAMENTAR GROSARU ANDI-GABRIEL


 CASA D'ITALIA 


Str. Popa Tatu Nr. 13, Sector 3, București


Tel.: +40.372.772458, Fax: +40.21.3133064


e-mail: secretariat@roasit.ro, stampa@roasit.ro


Persoane de contact: Victor Partan, Caragea Florentina


PROGRAM: LUNI - VINERI orele 09,00 - 17,00


PROGRAM AUDIENȚE: VINERI orele 15,00 - 17,00

319.  Ibram Iusein Minoritati   ibram.iusein@cdep.ro  
320.  Ignat Miron Minoritati   chestor.ig.mir@cdep.ro  
321.  Longher Victoria Minoritati   victoria.longher@cdep.ro  
322.  Pambuccian Varujan Minoritati   varujan@cdep.ro  
323.  Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati      
324.  Popescu Mariana-Venera Minoritati   mariana.popescu@cdep.ro  
325.  Stoica Bogdan-Alin Minoritati   bogdan.stoica@cdep.ro  
326.  Vasile Daniel Minoritati   daniel.vasile@cdep.ro Jud. Brașov – Mun. Făgăraș, Str. Republicii, nr. 6
Jud. Iași – Mun. Iași, Bd. Carol I, nr. 4, corp A, camera 302
Jud. Constanța – Mun. Constanța, Bd. Mamaia, nr. 1A
Jud. Mehedinți – Mun. Drobeta Turnu-Severin, Str. Tabla Butii, nr. 94
Jud. Giurgiu – Mun. Giurgiu, Str. Gării, nr. 84
Jud. Prahova – Mun. Ploiești, Str. Gheorghe Grigore Cantacuzino, nr. 115-117
Jud. Cluj – Mun. Cluj-Napoca, Str. Dimitrie Comșa, nr. 39
327.  Vexler Silviu Minoritati   silviu.vexler@cdep.ro  
328.  Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati   gabriel.zisopol@cdep.ro strong>1. BIROUL PARLAMENTAR DIN BUCUREȘTI:


Adresă: București, sector 1, str. Vasile Alecsandri nr.8;


Telefon: +40 213179874;


E-mail: gabriel.zisopol@cdep.ro;


Persoane de contact: Mariana Ruse, Olimpia Bândea, Camelia Fotopolos.


 


2. BIROUL PARLAMENTAR DIN PLOIEȘTI:


Adresă: Ploiești, str. Traian nr.2, Etaj 2;


Telefon: +40 244524200;


E-mail: gabriel.zisopol@cdep.ro;


Persoane de contact: Florin Ogica, Liliana Calciu, Stanciu Georgiana.


 

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 februarie 2017, 12:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro