Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APOSCE Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a OSCE

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Președinte Rădulescu Cristian deputat PD-L
2. Membri Fârșirotu Vladimir Mircea deputat PRM
3.   Găucan Constantin senator PRM
4.   Hașotti Puiu senator PNL
5.   Nassar Rodica deputat PSD
6.   Silistru Doina senator PSD 1.03.2007
7.   Sóki Béla deputat UDMR 24.09.2008
8. Supleanți Magheru Paul deputat PRM
9.   Mardare Radu Cătălin senator PSD 1.03.2007
10.   Movilă Petru deputat PD-L 27.06.2007
11.   Uioreanu Horea-Dorin deputat PNL 7.11.2007
12.   Varga Attila deputat UDMR
13.   Vlase Petru Gabriel deputat PSD

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Crețu Corina senator PSD 1.03.2007
2. Kovacs Attila deputat UDMR 10.07.2008

Fosti membri supleanti

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
din datapâna în data
1. Gheorghe Valeriu deputat PNL 6.11.2007
2. Gheorghiof Titu Nicolae deputat PNL 9.03.2004
3. Silistru Doina senator PSD 1.03.2007
4. Stănișoară Mihai deputat PD-L 9.03.2004 26.03.2007
5. Vedinaș Verginia senator PRM 13.10.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 decembrie 2017, 0:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro