Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a OSCE

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
1. Membri Dobre Victor Paul deputat PNL
2.   Dunava Costel Neculai deputat PSD
3.   Fenechiu Cătălin-Daniel senator PNL
4.   Movilă Petru deputat PMP
5.   Sibinescu Ionuț senator ALDE
6.   Teodorovici Eugen Orlando senator PSD
7. Supleanți Alexe Costel deputat PNL
8.   Cocoș Vasile deputat PSD
9.   Păle Dănuț deputat PSD
10.   Silistru Doina senator PSD
11.   Simonis Alfred - Robert deputat PSD
12.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel deputat USR
13.   Țapu Nazare Eugen senator PNL

Fosti membri ai biroului

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Președinte Birchall Ana
din 13 sep. 2017 - până în 29 ian. 2018
deputat PSD 13.09.2017
2.   Ponta Victor-Viorel
până în 13 sep. 2017
deputat Neafiliați

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
din datapâna în data
1. Birchall Ana deputat PSD 13.09.2017 29.01.2018
2. Ponta Victor-Viorel deputat Neafiliați 13.09.2017