Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APNATO Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a NATO

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Membri Buzea Cristian Valeriu deputat PRM
2.   Canacheu Costică deputat PD-L 27.06.2007
3.   Hellvig Eduard Raul deputat PNL
4.   Lupoi Mihail senator PNL 14.06.2005
5.   Nicolai Norica senator PNL
6.   Niță Constantin deputat PSD
7.   Popescu Mihail senator PSD 1.03.2007
8.   Tudor Marcu deputat PRM
9.   Verestóy Attila senator UDMR
10.   Vlase Petru Gabriel deputat PSD 1.03.2007
11. Supleanți Calimente Mihăiță deputat PNL
12.   Diaconescu Cristian senator PSD 1.03.2007
13.   Dobre Traian deputat PNL
14.   Ilie Cristian deputat PD-L 27.06.2007
15.   Iorga Nicolae-Marian senator PRM
16.   Márton Árpád-Francisc deputat UDMR
17.   Mocioalcă Ion deputat PSD
18.   Stănescu Cristian deputat PRM 20.12.2005
19.   Stănoiu Rodica Mihaela senator PC 7.06.2007

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Bărbulețiu Tiberiu deputat PNL 14.06.2005
2. Pașcu Ioan Mircea deputat PSD 1.03.2007
3. Stănișoară Mihai deputat PD-L 26.03.2007
4. Talpeș Ioan senator PD-L 1.03.2007

Fosti membri supleanti

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Cantaragiu Bogdan deputat PD-L 20.12.2005
2. Popescu Mihail senator PSD 1.03.2007
3. Raicu Romeo Marius deputat PD-L 22.05.2007
4. Stoica Ilie senator PNL 7.06.2007
5. Țîrle Radu senator PNL 25.06.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 18 octombrie 2017, 21:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro