Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APNATO Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a NATO

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Șeful delegației Vlase Petru Gabriel deputat PSD
2. Membri Anastase Roberta Alma deputat PNL 16.12.2015
3.   Bălu Marius senator PNL
4.   Dobrițoiu Corneliu senator PNL
5.   Gorghiu Alina-Ștefania deputat PNL 2.03.2015
6.   Mocioalcă Ion deputat PSD
7.   Orban Ludovic deputat PNL 2.03.2015
8.   Tîlvăr Angel deputat PSD
9.   Valeca Șerban Constantin senator PSD 21.12.2014
10.   Vochițoiu Haralambie senator  18.06.2013
11. Supleanți Bordeianu Dan
din 4 dec. 2013
deputat PSD
12.   Corlățean Titus senator PSD 1.04.2015
13.   Dincă Mărinică
din 16 iun. 2014
senator PNL 16.06.2014
14.   Dumitrescu Florinel senator PSD 18.06.2013
15.   Nasta Nicolae senator PLC
16.   Niță Constantin deputat PSD
17.   Obreja Marius Lucian senator PNL
18.   Pop Georgian deputat PSD

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
din datapâna în data
1. Anastase Roberta Alma deputat PNL 1.04.2015
2. Barbu Tudor senator PNL 18.03.2013
3. Geoană Mircea Dan senator  21.12.2014
4. Hellvig Eduard Raul deputat PNL 3.09.2013
5. Isăilă Marius Ovidiu senator  16.06.2014
6. Necula Cosmin deputat PSD 22.06.2016
7. Popescu Dan-Cristian deputat PNL 4.08.2016
8. Roman Petre deputat PNL 4.12.2013 9.02.2015
9. Scutaru Adrian George deputat PNL 19.12.2014
10. Tararache Mihai deputat PNL 1.04.2015 16.12.2015
11. Tătaru Dan senator  1.04.2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 decembrie 2017, 13:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro