Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > AP SEECP Versiunea pentru printare

Delegația permanentă a Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Procesului de Cooperare din Europa de Sud-Est

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Membri Adam Luminița-Pachel deputat UNPR
2.   Ardelean Ben-Oni senator PNL
3.   Podașcă Gabriela-Maria deputat PSD
4.   Popa Nicolae-Vlad senator PNL 16.06.2015
5. Supleanți Dolha Mircea deputat PNL
6.   Drăgușanu Vasile-Cătălin deputat PNL
7.   Săvoiu Ionuț-Cristian deputat PSD
8.   Suciu Vasile-Daniel deputat PSD

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
din datapâna în data
1. Boagiu Anca-Daniela senator PNL 16.06.2015
2. Greblă Toni senator  18.12.2013
3. Mutu Gabriel senator PSD 1.04.2014 22.06.2016

Fosti membri supleanti

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Pataki Csaba senator UDMR 1.07.2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 14 noiembrie 2018, 8:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro