Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APF Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Francofoniei

Răzvan Emil Theodorescu
Răzvan Emil Theodorescu
senator PSD
Președinte
Radu Anton Câmpeanu Alexandru Ciocâlteu Liana Dumitrescu Aurel Gubandru
Radu Anton Câmpeanu
senator PNL
membru
Alexandru Ciocâlteu
deputat PD-L
membru
din 19 mar. 2008
Liana Dumitrescu
deputat Minoritati
membru
din 16 oct. 2007
Aurel Gubandru
deputat PSD
membru
Eugen Mihăescu Vasile Filip Soporan
Eugen Mihăescu
senator PRM
membru
din 24 sep. 2008
Vasile Filip Soporan
deputat PSD
membru

Fosti membri

Aurel Ardelean Oana Manolescu Dorin-Liviu Nistoran
Aurel Ardelean
senator PD-L
până în 24 sep. 2008
Oana Manolescu
deputat Minoritati
până în 16 oct. 2007
Dorin-Liviu Nistoran
deputat
până în 19 mar. 2008

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 22 ianuarie 2022, 1:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro