Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APCEMN Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Cooperării Economice a Mării Negre

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Președinte Ciopraga Mircea deputat PNL 20.12.2005
2. Membri Diaconescu Renică deputat PSD 26.10.2006
3.   Dina Carol senator PRM 20.12.2005
4.   Dumitru Constantin senator PD-L 24.09.2008
5.   Kerekes Károly deputat UDMR
6.   Mazăre Alexandru deputat PSD 23.03.2006
7.   Vărgău Ion senator PSD 24.09.2008

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
din datapâna în data
1. Dragomir Gheorghe deputat PNL 20.12.2005
2. Ioțcu Petru Nicolae senator  23.03.2006 25.06.2008
3. Mihei Andrian-Sirojea deputat PNL 26.10.2006
4. Nițulescu Teodor deputat PC 23.03.2006
5. Onaca Dorel-Constantin senator PD-L 20.12.2005
6. Petre Maria senator PD-L 23.03.2006
7. Simionescu Aurel Gabriel senator PSD 23.06.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 septembrie 2019, 13:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro