Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APCEMN Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Cooperării Economice a Mării Negre

Mircea Ciopraga
Mircea Ciopraga
deputat PNL
Președinte
din 20 dec. 2005
Renică Diaconescu Carol Dina Constantin Dumitru Károly Kerekes
Renică Diaconescu
deputat PSD
membru
din 26 oct. 2006
Carol Dina
senator PRM
membru
din 20 dec. 2005
Constantin Dumitru
senator PD-L
membru
din 24 sep. 2008
Károly Kerekes
deputat UDMR
membru
Alexandru Mazăre Ion Vărgău
Alexandru Mazăre
deputat PSD
membru
din 23 mar. 2006
Ion Vărgău
senator PSD
membru
din 24 sep. 2008

Fosti membri

Gheorghe Dragomir Petru Nicolae Ioțcu Andrian-Sirojea Mihei Teodor Nițulescu
Gheorghe Dragomir
deputat PNL
până în 20 dec. 2005
Petru Nicolae Ioțcu
senator
din 23 mar. 2006
până în 25 iun. 2008
Andrian-Sirojea Mihei
deputat PNL
până în 26 oct. 2006
Teodor Nițulescu
deputat PC
până în 23 mar. 2006
Dorel-Constantin Onaca Maria Petre Aurel Gabriel Simionescu
Dorel-Constantin Onaca
senator PD-L
până în 20 dec. 2005
Maria Petre
senator PD-L
până în 23 mar. 2006
Aurel Gabriel Simionescu
senator PSD
până în 23 iun. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 17 iulie 2019, 22:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro