Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Formatiuni politice > PRM Versiunea pentru printare

Partidul România Mare

  Nume si prenume Circumscriptia
electorala
Membru din
1. Abiței Ludovic SUCEAVA
2. Apostolescu Maria IAȘI
3. Arghezi Mitzura Domnica BUCUREȘTI
4. Ariton Gheorghe CONSTANȚA
5. Baban Ștefan BOTOȘANI
6. Bălăeț Mitică CĂLĂRAȘI
7. Băncescu Ioan SUCEAVA 29 noi. 2002
8. Bâldea Ioan BUCUREȘTI
9. Boboc Alexe IALOMIȚA 1 sep. 2004
10. Bolcaș Lucian Augustin BUZĂU
11. Brudașcu Dan CLUJ
12. Bucur Constantin GORJ
13. Buga Florea TELEORMAN
14. Buruiană Aprodu Daniela GALAȚI
15. Buzea Cristian Valeriu GIURGIU
16. Ciontu Corneliu BUCUREȘTI
17. Ciuceanu Radu OLT
18. Crișan Emil ALBA
19. Dinu Gheorghe BRAȘOV
20. Dolănescu Ion ILFOV
21. Dragomir Dumitru VÂLCEA
22. Duțu Constantin BUCUREȘTI
23. Enescu Nicolae SIBIU
24. Eserghep Gelil CONSTANȚA
25. Grădinaru Nicolae OLT 1 sep. 2003
26. Hogea Vlad Gabriel IAȘI
27. Ifrim Mircea MARAMUREȘ
28. Ionel Viorel MEHEDINȚI 29 iun. 2004
29. Ionescu Costel Marian DÂMBOVIȚA
30. Ionescu Daniel VRANCEA
31. Ionescu Mihaela BUCUREȘTI
32. Ionescu Smaranda Eugenia BRĂILA
33. Iriza Marius CARAȘ-SEVERIN 5 feb. 2002
34. Jipa Florina Ruxandra BUCUREȘTI
35. Lari-Iorga Leonida SUCEAVA
36. Leonăchescu Nicolae ARGEȘ
37. Loghin Irina DOLJ
38. Magheru Paul BIHOR
39. Mardari Ludovic TIMIȘ
40. Mărăcineanu Adrian PRAHOVA
41. Merce Ilie DÂMBOVIȚA
42. Miclea Ioan CLUJ
43. Mincu Iulian IALOMIȚA
44. Mircea Costache BUZĂU
45. Mînzînă Ion ARGEȘ
46. Mocioi Ion GORJ
47. Moisescu George Dumitru BRĂILA
48. Moisoiu Adrian MUREȘ
49. Moiș Văsălie SATU-MARE
50. Nădejde Vlad-George HUNEDOARA 2 feb. 2004
51. Palade Doru Dumitru BOTOȘANI
52. Pășcuț Ștefan HUNEDOARA 6 feb. 2001
53. Petruș Octavian Constantin VASLUI 12 dec. 2003
54. Pleșa Eugen Lucian MUREȘ
55. Popa Constanța OLT
56. Popescu Costel-Eugen OLT 22 oct. 2001
57. Pribeanu Gheorghe TIMIȘ
58. Purceld Octavian-Mircea TIMIȘ
59. Puzdrea Dumitru NEAMȚ
60. Rus Emil BISTRIȚA-NĂSĂUD
61. Sadici Octavian VASLUI
62. Satnoianu Tănase PRAHOVA 1 sep. 2004
63. Saulea Dănuț GALAȚI
64. Stanciu Anghel IAȘI
65. Stoian Mircea CONSTANȚA 18 ian. 2001
66. Șnaider Paul NEAMȚ
67. Tudor Marcu PRAHOVA
68. Vasilescu Lia Olguța DOLJ
69. Vasilescu Nicolae DOLJ
70. Vâlva Melania BACĂU 1 sep. 2004

Au mai fost deputati PRM

  Nume si prenume Circumscriptia
electorala
Membru pâna
1. Comănici Radu CONSTANȚA 18 dec. 2000
2. Avram Costel HUNEDOARA 10 ian. 2001
3. Ștefănoiu Luca MARAMUREȘ 13 feb. 2001
4. Bucur Mircea SIBIU 17 mai 2001
5. Maior Dorin Lazăr BRAȘOV 17 mai 2001
6. Păduroiu Valentin SĂLAJ 17 mai 2001
7. Ștefănescu Codrin ALBA 17 mai 2001
8. Stanciu Zisu VASLUI 12 iun. 2001
9. Năstase Ioan Mihai CLUJ 11 sep. 2001
10. Cojocaru Nicu ARAD 25 sep. 2001
11. Florescu Nicolae-Doru OLT 9 oct. 2001
12. Tunaru Raj-Alexandru TULCEA 12 dec. 2001
13. Andrei Zeno CARAȘ-SEVERIN 23 dec. 2001
14. Cherescu Pavel BIHOR 8 ian. 2002
15. Predică Vasile VÂLCEA 10 ian. 2002
16. Moraru Constantin Florentin ARGEȘ 7 feb. 2002
17. Creț Nicoară ARAD 28 feb. 2002
18. Meșca Sever BACĂU 28 feb. 2002
19. Neacșu Ilie HUNEDOARA 28 feb. 2002
20. Vasilescu Valentin BUCUREȘTI 23 feb. 2004
21. Holtea Iancu MEHEDINȚI 25 iun. 2004
22. Sonea Ioan BISTRIȚA-NĂSĂUD 28 iun. 2004
23. Rădulescu Grigore Emil PRAHOVA 5 iul. 2004
24. Bogea Angela BACĂU 9 iul. 2004
25. Vișinescu Marinache IALOMIȚA 18 iul. 2004
26. Lăpădat Ștefan MEHEDINȚI 26 oct. 2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 18 octombrie 2017, 23:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro