Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Senatul > Formatiuni politice > UDMR Versiunea pentru printare

Uniunea Democrată Maghiară din România

Péter Eckstein Kovács Andras Levente Fekete Szabó György Frunda Béla Markó
Péter Eckstein Kovács
CLUJ
Andras Levente Fekete Szabó
SĂLAJ
György Frunda
MUREŞ
Béla Markó
MUREŞ
Csaba Németh Ilona Szabó Károly Ferenc Szabó Zoltán-Lajos Szentmiklósi
Csaba Németh
COVASNA
Ilona Szabó
COVASNA
din 6 sep. 2007
Károly Ferenc Szabó
SATU-MARE
Zoltán-Lajos Szentmiklósi
BIHOR
din 28 oct. 2008
Attila Verestóy Vilmos Zsombori
Attila Verestóy
HARGHITA
Vilmos Zsombori
HARGHITA
din 12 dec. 2007

Au mai fost senatori UDMR
Valentin Zoltán Puskás Csaba Sógor Ştefan Pete
Valentin Zoltán Puskás
COVASNA
până în 13 iul. 2007
Csaba Sógor
HARGHITA
până în 3 dec. 2007
Ştefan Pete
BIHOR
până în 13 oct. 2008

Adresa poştală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucureşti marţi, 19 martie 2019, 9:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro